Autóbontó Nyíregyháza
Autóalkatrészek Nyíregyházán - Fiat, Lancia, Alfa Romeo bontott és új alkatrészek széles választékban

Magunkról

Olasz AUTÓK bontója

Köszönjük, hogy meglátogatta honlapunkat, reméljük segítségére lehetünk!

Vállalkozásunk 2003-ban alakult, hogy Nyíregyházán és a Kelet-magyarországi régióban, valamint tőlünk keletre lévő Románia, Ukrajna és az északi szomszédunk Szlovákia Fiat, Lancia, Alfásai számára biztosítsa az alkatrészellátást.

Eleinte csak bontott személygépkocsi alkatrészeivel foglalkoztunk,majd a hazai, kelet magyarországi és Ukrán piacok kielégítésére az Iveco, Ducato, Fiat Doblo alkatrészek forgalmazását is megkezdtük.

Mára kijelenthetjük,hogy alkatrész kínálatunkban egyaránt megtalálhatók a bontott és új alkatrészek, melyek minőségére nagy hangsúlyt fektetünk.

Igyekszünk gyári beszállítók termékeit forgalmazni, melyeket a legtöbb esetben az utángyártott termékek árán tudunk adni.

Kiemelt hangsúlyt fordítunk a SELENIA olajcsalád teljes palettájára.

Az importőrökkel történő közvetlen kapcsolat folytán tudunk gyorsan és jó minőséget elérni.

Vásárlóinknak szerelőket és szerelési tanácsokkal is tudjuk segíteni a munkájukat.

Törzsvásárlóink és a Fiat, Lancia, Alfa Romeo klubtagok számára kedvezményrendszert biztosítunk.

Az ország egész területén 24-48 órán belüli futárszolgálattal oldjuk meg a házhozszállítást.

Fontosnak tartjuk a folyamatos fejlődést, vevői igények a lehető legjobb kielégítését.

2012 szeptemberétől beindítottuk a 3.5t feletti Ivecok: Eurocargok, Techtorok, Tralisok, stb. alkatrészeinek forgalmazását.

Érdeklőink számára a gyors ajánlattétel érdekében kérnénk minden esetben az alvázszám és a megfelelő paraméterek megadását!

Forgalmazott termékeink között fellelhetők:

• - fényszórók
  • - karosszériaelemek
  • - futóműalkatrészek
  • - erőátviteli ill. motoralkatrészek
  • - elektronikai,vezérlőegységek,injektorok
  • - gyújtásalkatrészek
  • - gyári szűrők
  • - gyári gyertyák
  • - gyári olajok (Selénia, Tutela és Paraflu) olajcsalád teljes palettája

A gyári szűrőket és gyertyákat és sok esetben más gyári alkatrészt is utángyártott árban tudjuk kiajánlani!

A Selenia gyári motorolajok hivatalos viszonteladója.

Ukrán vásárlóink részére biztosítjuk új termékek vásárlása utáni áfa visszatérítését.

A hírlevél kérőink számára tájékoztatást adunk a folyamatos újdonságainkról és akcióinkról.

Előre is köszönjük a bizalmukat: